Lida Zayıflama Hapı 2020

Lida Zayıflama Hapı 2020

2020 yılında da lida en çok tercih edilen zayıflama hapı oldu!

Etkili içeriği ve kolay kullanımı sayesinde yıllardır kullanılan, ve halen tercih edilmekte olan lida, düzenli kullanımlarda ayda 5-12 kilo arasında kilo vermenizi sağlıyor. İçeriğinde ki sibutramin, L-carnitine birleşimi yağ yakıcı bir etki ortaya çıkartıyor. Diğer ekstratlar ise ödem atmanıza ve gün içerisinde tokluk hissi yaşamanıza sebep oluyor. Yağ yakıcı etkisi aktif çalışırken vücutta su kaybı olmaktadır. Bu yüzden gün içerisinde bol su tüketimi yapmanız, Daha dengeli bir zayıflama süreci yaşamanızı sağlayacaktır.

Lida Nasıl Kullanılır?

Öncelikle;

Kalp & Tansiyon hastaları

Kronik böbrek yetmezliği olanlar

Hamile ve emzirenler lida zayıflama hapı kullanamazlar.

Lida günde bir adet, Sabah kahvaltısından önce bir bardak su ile kullanılır. Günde bir adet lida yeterlidir. Bir kutu lida 30 gün/1 Ay kullanım içindir.

Lida kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar mevcuttur. Öncelikle lida kullandığınız gün, 3 lt civarı su tüketmeniz şiddetle önerilmektedir. Dengeli bir zayıflama süreci için bu gereklidir. Aşırı yağlı ve tatlı yiyeceklerden uzak durmanız önerilmektedir. Lifli gıdalar ile beslenerek daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Lidayı alkol ile birlikte kesinlikle kullanmayınız. Lida ve alkol arasında en az 8 saat olmasına özen gösteriniz.

Lida Zayıflama Hapı 2020” için 3 yorum

  1. Leyla şahin Yanıtla

    Merhaba instagramda yorumları paylaşıyorsunuz arkadaşımın da yorumunu gördüm sipariş verdim şimdi ne zaman teslim edilir acaba

  2. Serap bulut Yanıtla

    selamlar ben 3 aydır kullanıyorum ve 14 kilo verdim. son 6 kilom kaldı. ara vermem gerekiyor mu kullanıma?_

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.